Главная Для женщин Школа усного рахунку Соробан в Іллічівську

Школа усного рахунку Соробан в Іллічівську

Версия для печати Отправить на e-mail
1428323030_rebenok.jpg

Сьогодні модно бути розумним, займатися самопізнанням і саморозвитком, бути активним у всіх сферах життєдіяльності. Про такий напрямок становлення суспільства говорив ще Гіппократ: «Праця, бадьорість духу і прагнення розуму до досконалості, до пізнання, призводять до результатів, які прикрашають життя».

Люди, які не реалізують свої природні здібності, не використовують закладений природою розумовий потенціал, відчувають дискомфорт у суспільстві самодостатніх і активних людей. Чому одні можуть досягти успіху, а інші завжди залишаються в рядах глядачів за чужими досягненнями? Більшість успішних людей скаже вам, що мета може наблизитися тільки тоді, коли ви самі впевнено прямуєте в її бік, а для цього потрібно володіти особливими якостями: вміти аналізувати ситуацію, швидко приймати рішення, знаходити нестандартні шляхи вирішення проблем. 

Формування особистісних якостей і розвиток розумових здібностей відбувається в дитячому віці. У сучасному суспільстві дошкільному вихованню та освіті дітей приділяється все більше уваги. В Іллічівську, як і в будь-якому іншому місті України, працюють школи раннього розвитку, що спеціалізуються на підготовці дітей до школи, клуби іноземних мов і безліч інших дитячих розвиваючих центрів.

Школа «Соробан»

12107051_1549364428638735_5737310484979160731_n-300x203.jpg

Самим надійним помічником у навчанні дітей є школа усного рахунку «Соробан» у Іллічівську. Для дітей-дошкільнят 4-5 років та для дітей молодшого шкільного віку (6, 7, 8, 9, 10, 11 років) розвиваючі заняття є ключем до відкриття вражаючих інтелектуальних здібностей.

Школа усного рахунку соробан ґрунтується на унікальній японській методиці «соробан». Що вона  являє з себе? На перших заняттях діти з допомогою тренера освоюють роботу з рахівницями «соробан», учаться виконувати в умі складні математичні дії без калькулятора. Уроки в школі проводяться один раз на тиждень, але при цьому дітлахи щодня вдома вправляються в усному рахунку, використовуючи навчальну програму на нашому сайті.

Поступово робота з рахівницями зводиться нанівець, і малюки починають лічити подумки, користуючись виключно своєю уявою.

Як працює методика?

З першого погляду зрозуміти принцип методу «соробан» не вдається. Як може володіння усним рахунком бути для дитини одною з найбільш необхідних навичок? Справа в тому, що головна мета методики – не вміння швидко робити обчислення в умі, а забезпечення ефективного функціонування півкуль головного мозку за допомогою постійних тренувань для правої півкулі, розвитку нейронних зв'язків між двома півкулями. Взаємодія лівої (раціональної і логічної) півкулі з правою (творчою, що відповідає за інтуїцію і підсвідому пам'ять) відкриває нові безмежні ресурси «думаючого» органу. У підсумку діти легко засвоюють будь-який інформаційний матеріал, завдяки образним асоціаціям, можуть у будь-який момент скористатися корисними знаннями.

Переваги методики

Підготовка в школі усного рахунку дозволяє дитині придбати навички, які допоможуть в майбутньому справлятися з навчальними навантаженнями і взагалі будуть корисними протягом усього життя:

  1. Методика не просто навчає малюків конкретним вмінням, а тренує праве півкуля головного мозку;
  2. Розвиваючи нейронний зв'язок між двома півкулями, ми відкриваємо шлюзи для засвоєння великих обсягів інформації;
  3. Регулярні вправи для мозку підвищують спостережливість, допомагають концентрувати увагу, стимулюють швидку реакцію;
  4. Діти починають мислити глибоко, цікаво, в них виявляються нові таланти, вони стають ерудованими особистостями;
  5. Значно легше проходять процеси засвоєння і запам'ятовування інформації, тому мозок кожного нашого вихованця перетворюється в бездонну посудину, що готова наповнюватися новими знаннями;
  6. При наявності таких здібностей діти стають впевненими у своїх силах, вірять у неможливе, вміють ставити цілі і досягати їх.

Як стати учасником програми?

Додаткову інформацію про методику, адресу школи в Іллічівську, розклад розвиваючих занять ви можете знайти на нашому сайті. Тут є також контактна інформація (телефони тренера, e-mail), тому ви легко можете з'ясувати, скільки коштує курс «Соробан», як записатися у відповідну вікову групу і задати інші хвилюючі вас питання.

Навчити дітей бути вдумливими, глибоко вникати в суть речей, розкрити в них надзвичайні здібності – все одно, що вручити їм виграшний лотерейний квиток, який гарантує успіх та впевненість у завтрашньому дні.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

« Школа устного счета Соробан в Запорожье   Какую мебель нужно выбирать, если в доме есть ребенок »

Лента новостей и рассылка

RSS 1.0
RSS 2.0

Последние комментарии